Yesgt.ir یک فروشگاه اینترنتی ارائه خدمات است که متعلق به شرکت یکتا ایده شرق می ‌باشد. این وب سایت بعنوان يک سايت ايراني از قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران تبعيت مي نمايد.

شرایط استفاده:

Yesgt.ir براي ارتباط با شما و اطلاع رسانی در مورد وضعیت سفارش ها و درخواست های ارسال شده برای شما در سایت و همچنین اطلاع رسانی در مورد سرویس ها و خدمات جدید، ایمیل هایی را به شما ارسال می نماید. عضویت در سایت به منزله موافقت کاربر با دریافت اينگونه ايميل‌ها می باشد. روش ارتباط با قسمت ارائه خدمات و پشتیبانی سایت از طریق ایمیل و تلفن بوده و حداکثر زمان پاسخگویی به سوالات و درخواست ‌های شما ظرف مدت 24 ساعت کاری می ‌باشد. کاربر با ثبت سفارش در سایت تعهد می گردد که از امکانات و تسهیلات سایت که برای استفاده مطلوب وی فراهم شده، سوء استفاده ننموده و در صورت عدم رعایت قوانین سایت توسط کاربر، مسئولین سایت می توانند در هر لحظه عضویت کاربر متخلف را قطع کرده و سفارش ‌های وی را ملغی کنند.

شرایط حاکم بر محتوای ارسالی:

این سایت هیچگونه مسئولیتی در قابل محتوای ارسالی توسط کاربران ندارد. ارسال محتوا (متن و عکس) توسط کاربر به سایت بدین معنا تلقی می شود که کاربر مجوز استفاده، نگهداری و چاپ آن عکس را دارد و با این کار، حقوق مالکیت معنوی شخص دیگر و یا قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران را نقض نخواهد كرد. مسئولیت نقض حقوق معنوی و یا قوانین کشور بر عهده ارسال کننده است. خواهشمند است از ارسال محتوای مستهجن و یا با محتوای سیاسی خودداری نمایید. سرویس کاربرانی که این بند را مراعات نکنند پس از هشدار های لازم دسترسی آن ها به سایت قطع خواهد شد.